promocja LEATT EXT Knee Shin guard (black)

LEATT EXT Knee Shin guard (black)

469.00 429.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis

Ochraniacz kolan i piszczeli z twardą skorupą i miękką pianką AirFit Impact oraz przedłużoną długością dla ochrony piszczeli.

Ochraniacze kolan i goleni 3.0 EXT są twardymi ochraniaczami, dodatkowo wzmocnionymi przez obszary o miękkiej konstrukcji. Miękka powłoka udarowa 3DF AirFit pozwala na elastyczne dopasowanie, ale jest przeznaczona do tłumienia ciężkich uderzeń. Dzięki pełnej konstrukcji o wydłużonej długości goleni, która jest zatwierdzona dla BMX / DH, te ochraniacze kolan są certyfikowane pod kątem CE jako ochrona przed uderzeniami zarówno kolan, jak i goleni.

Aby zapewnić precyzyjne dopasowanie, Ochraniacze kolan 3.0 EXT zostały zaprojektowane tak, aby miały konstrukcję 3D ze specjalnymi lewymi i prawymi bokami. Zostały również zaprojektowane z myślą o komforcie jako kluczowym warunku i są wyposażone w wentylowane płyty zapewniające najwyższy przepływ powietrza, a także wąską płytkę goleniową, która pasuje do wszystkich butów. Zdobywając łącznie 20 punktów w systemie oceny ochrony Leatta, te ochraniacze kolan i goleni zapewniają najlepszą ochronę.

- Powłoka z twardej skorupy oraz wentylowanej miękkiej pianki 3DF AirFit

- CE przetestowane i certyfikowane jako ochrona przed uderzeniem: kolana i golenie EN1621-1

- Łączny wynik ochrony Leatt® wynoszący 20 punktów

- Projekt 3D dla optymalnego dopasowania ze specyficznymi lewymi i prawymi bokami

- Wentylowane płyty dla maksymalnego przepływu powietrza
Do góry