promocja VANS Skate Old Skool (scarab/military)

VANS Skate Old Skool (scarab/military)

369.00 319.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

Całkiem nowe skejterskie klasyki: Wyjątkowo mocna konstrukcja wewnętrzna do jazdy na desce

Nowa kolekcja Skate Classics z modelami całkowicie przeprojektowanymi z myślą o nowoczesnym skateboardingu i skejterach, którzy chcą maksymalnie rozwijać swoje umiejętności.

Zmienione umiejscowienie wzmocnionych podkładek DURACAP™ i całkowicie przeprojektowana cholewka w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape”, która ma głębszy radełkowany wzór na nosku, sprawiają, że nowy model Skate Old Skool jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać codzienne szaleństwa na deskorolce. Nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku zapewniają większą kontrolę nad deską i lepsze dopasowanie. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Całości dopełniają wewnętrzne usztywniacze pięt zapewniające dodatkowe wsparcie i stabilność.

Nowa wersja taśmy „foxing tape” i wytrzymałe cholewki z zamszu i płótna o gramaturze 170 i 283 g gwarantują butom Skate Old Skool kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Wypatruj nowej metki ze wzorem checkerboard z boku, aby zagwarantować sobie najlepszy styl i funkcjonalność na desce.

• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, pogłębiona radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne zapewniają bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują lepsze dopasowanie i kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
• AMORTYZAJCA POPCUSH - nasza najlepsza amortyzacja i ochrona przed uderzeniami. Wkładki POPCUSH™ zapewniające zwrot energii pomagają chronić stopy, a jednocześnie zmniejszają zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce.

Composition:Skóra, materiał tekstylny
Do góry