promocja VANS Skate Old Skool (Krooked)

VANS Skate Old Skool (Krooked)

399.00 269.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

W tym sezonie z dumą przedstawiamy efekty projektu powstałego we współpracy z najbardziej kreatywnymi legendami skateboardingu: kolekcja Vans X Krooked z elementami sztuki Natasa dla Raya Barbee'ego. Tak, zgadza się. Vans połączył siły z Krooked Skateboards i poprosił Natasa Kaupasa o wykonanie grafiki, aby uczcić karierę Raya Barbee'ego. Jak to możliwe? Moglibyśmy powiedzieć coś w stylu „legendy pomagają legendom”, ale - szczerze - nadal nie wiemy, jak nam się to udało.

Wyróżniające się elementy idealne dla skejterów obejmują przeprojektowane wzmocnienia DURACAP™ i całkowicie zmienioną cholewkę w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape”, która ma głębszy radełkowany wzór na nosku. Efekt? Model Skate Old Skool jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać codzienne szaleństwa na deskorolce. Dla większej kontroli nad deską wykorzystano nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku, dzięki czemu buty lepiej dopasowują się do stopy. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Całości dopełniają wewnętrzne usztywniacze pięt zapewniające dodatkowe wsparcie i stabilność.

Buty mają nową wersję taśmy „foxing tape” i przeprojektowane cholewki z mieszanki zamszu i płótna o gramaturze 283 g, dzięki czemu gwarantują kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Nowa metka ze wzorem checkerboard z boku gwarantuje z kolei, że otrzymujesz najlepszy styl i funkcjonalność na desce w nowoczesnym wydaniu.

• KOLEKCJA VANS X KROOKED Z ELEMENTAMI SZTUKI NATASA DLA RAYA BARBEE'EGO: Vans połączył siły z Krooked Skateboards i poprosił Natasa Kaupasa o wykonanie grafiki, aby uczcić karierę Raya Barbee'ego w tym legendarnym projekcie.
• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, bardziej radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne oferują bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie zapewniają większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - zmieniony formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują doskonałe dopasowanie i lepszą kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
Sklad: ZAMSZ, PŁÓTNO, GUMA

Duracap™

Dodatkowe gumowe wzmocnienia DURACAP w miejscach narazonych na najwieksze zuzycie, zaprojektowane pod katem szalenstw profesjonalnego zespolu deskorolkowego Vans, pozwalaja zaoszczedzic czas i pieniadze dzieki doskonalej wytrzymalosci.


SickStick

Vans przedstawia swoją najbardziej przyczepną podeszwę wykonaną z niemal lepkiej gumy inspirowanej klasyczną formułą gumy Vans. Nasza nowa guma została specjalnie wyprofilowana w obrębie podeszwy i taśmy foxing, aby zapewnić lepszą przyczepność i optymalną wytrzymałość. Dzięki temu łatwiej utrzymać się na desce, jeżdżąc zgodnie z filozofią Off The Wall. Rozwiązanie SickStick zostało przetestowane i zatwierdzone przez zespół Vans ds. innowacji oraz najlepszych skateboardzistów świata.

Popcush

Doskonałe dopasowanie, zero ucisku. Popcush to całkowicie nowa formuła pianki, starannie zaprojektowana, by zapewnić ochronę przed wstrząsami, lepszą amortyzację i dynamikę bez względu na styl jazdy na desce. Popcush jest obecnie najbardziej zaawansowaną wkładką Vans i najlepszym standardowym usprawnieniem obuwia tej klasy. Jeździj dłużej i intensywniej. Dostępne jedynie w modelach Pro Skate.

Do góry