nowość VANS Skate Grosso Mid (university)

VANS Skate Grosso Mid (university)

399.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

Jeff miał ogromny wpływ na naszą markę, nasz zespół i cały skateboarding, ale słowa te i tak nie oddają tego, jak wielką rolę odegrał w życiu nas wszystkich. Jeff robił wszystko, co w jego mocy, aby wspierać skateboarding i ludzi działających na jego rzecz, począwszy od publikowania treści, które zwracały uwagę na społeczność skejterską, poprzez niepowtarzalny i bezpretensjonalny komentarz na temat skejterskiej branży, a skończywszy na mentoringu początkujących sportowców.

Jeff Grosso, prowokator i prawdziwa kopalnia wiedzy z szerokim uśmiechem na twarzy. Znany był z zuchwałości, sardonicznego dowcipu i tego, że zazwyczaj trafiał w sedno, dlatego łatwo zapomnieć, że swoją sławę zyskał dzięki odważnym trikom i grindom oraz sukcesom w zawodach. Aby upamiętnić niesamowite dziedzictwo Jeffa, prezentujemy nowy kultowy model zaprojektowany specjalnie z myślą o jeździe na desce: buty Skate Grosso Mid.

Zmiana umiejscowienia wzmocnionych podkładek DURACAP™ i całkowicie przeprojektowana cholewka w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape” z bardziej radełkowanym wzorem na nosku, sprawiają, że model Skate Grosso Mid jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać codzienne szaleństwa na deskorolce. Dla większej kontroli nad deską wykorzystano nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku, dzięki czemu buty lepiej dopasowują się do stopy. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Dodano również wewnętrzne usztywniacze pięt zapewniające lepsze wsparcie i stabilność.

Nowa wersja taśmy „foxing tape” i wytrzymałe zamszowe cholewki Skate Grosso Mid gwarantują kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Wypatruj z boku nowej metki we wzór checkerboard, która zagwarantuje Ci najlepszy styl i funkcjonalność na desce w nowoczesnym wydaniu.

• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, bardziej radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne oferują bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie zapewniają większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - zmieniony formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują lepsze dopasowanie i kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
• AMORTYZACJA POPCUSH - nasza najlepsza amortyzacja i ochrona przed uderzeniami. Wkładki POPCUSH™ zapewniające zwrot energii pomagają chronić stopy, a jednocześnie zmniejszają zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce.

Sklad: Skóra, zamsz

Ten model ma dodatkową parę sznurowadeł.
Do góry