promocja VANS Skate Grosso Mid (navy/orange)

VANS Skate Grosso Mid (navy/orange)

399.00 349.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, pogłębiona radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne zapewniają bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują lepsze dopasowanie i kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
• AMORTYZAJCA POPCUSH - nasza najlepsza amortyzacja i ochrona przed uderzeniami. Wkładki POPCUSH™ zapewniające zwrot energii pomagają chronić stopy, a jednocześnie zmniejszają zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce.

Materiał: Skóra, materiał tekstylny

Jeff miał ogromny wpływ na naszą markę, nasz zespół i cały skateboarding, ale słowa te i tak nie oddają tego, jak wielką rolę odegrał w życiu nas wszystkich. Jeff publikował treści okraszone swoim wyjątkowym i bezpretensjonalnym komentarzem na temat branży oraz brał pod swoje skrzydła początkujących skejterów, dzięki czemu pomagał jednoczyć globalną społeczność skejterską. Robił wszystko, co w jego mocy, aby wspierać dyscyplinę oraz angażujące się w nią osoby.

Prowokator, prawdziwa kopalnia wiedzy, szeroki uśmiech na twarzy - taki właśnie był Jeff Grosso. Wszyscy znali jego zuchwały temperament i sardoniczny dowcip, który zazwyczaj trafiał w samo sedno, dlatego łatwo dziś zapomnieć, że sławę zyskał dzięki odważnym trikom i grindom oraz sukcesom w zawodach. Aby upamiętnić niesamowite dziedzictwo Jeffa, prezentujemy nowy kultowy model zaprojektowany specjalnie z myślą o jeździe na desce: buty Skate Grosso Mid.

Zmienione umiejscowienie wzmocnionych podkładek DURACAP™ i całkowicie przeprojektowana cholewka w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape”, która ma głębszy radełkowany wzór na nosku, sprawiają, że model Skate Grosso Mid jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać codzienne szaleństwa na deskorolce. Dla większej kontroli nad deską wykorzystano nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku, dzięki czemu buty lepiej dopasowują się do stopy. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Całości dopełniają wewnętrzne usztywniacze pięt zapewniające dodatkowe wsparcie i stabilność.

Nowa wersja taśmy „foxing tape” i wytrzymałe cholewki z zamszu i płótna o gramaturze 283 g gwarantują butom Skate Grosso Mid kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Wypatruj nowej metki ze wzorem checkerboard z boku, aby zagwarantować sobie najlepszy styl i funkcjonalność na desce.

Do góry