promocja VANS SK8-HI (navy/golden brown)

VANS SK8-HI (navy/golden brown)

429.00 329.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

Całkiem nowe skejterskie klasyki: Wyjątkowo mocna konstrukcja wewnętrzna do jazdy na desce

Najnowszy członek rodziny Vans i skejter roku magazynu Thrasher z 1998 r. - Andrew Reynolds - jest jedną z najbardziej wpływowych legend w historii skateboardingu. Założył między innymi firmę Baker Skateboards, która uosabia jeden z najbardziej rozpoznawalnych stylów jazdy na deskorolce. Znany jako „The Boss” Reynolds wciąż wspiera kolejne pokolenia skejterów, a w tym sezonie pomaga stworzyć nową kolekcję Skate Classics kilkoma sygnowanymi przez siebie wersjami kolorystycznymi.

Nowa linia Reynolds Skate Sk8-Hi została całkowicie przeprojektowana z myślą o nowoczesnym skateboardingu i skejterach, którzy chcą maksymalnie rozwijać swoje umiejętności. Zmienione umiejscowienie wzmocnionych podkładek DURACAP™ i całkowicie przeprojektowana cholewka w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape”, która ma głębszy radełkowany wzór na nosku, sprawiają, że nowy model Reynolds Skate Sk8-Hi jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać codzienne szaleństwa na deskorolce. Dla większej kontroli nad deską wykorzystano nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku, dzięki czemu buty lepiej dopasowują się do stopy. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Całości dopełniają wewnętrzne usztywniacze zapiętków zapewniające dodatkowe wsparcie i stabilność.

Nowa wersja taśmy „foxing tape” i wytrzymałe cholewki z zamszu, dżinsu i grubego płótna inspirowane kultowymi modelami do jazdy na deskorolce z lat 90. gwarantują butom Reynolds Skate Sk8-Hi kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Nowa metka ze wzorem checkerboard z boku gwarantuje z kolei najlepszy styl i funkcjonalność na desce w nowoczesnym wydaniu. Andrew zaproponował również, aby odwrócić metkę na języku i podkreślić główne motto Skate Classics: Vans - buty do jazdy na desce nr 1 na świecie.

• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, bardziej radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne oferują bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie zapewniają większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - zmieniony formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują lepsze dopasowanie i kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
• AMORTYZACJA POPCUSH - nasza najlepsza amortyzacja i ochrona przed uderzeniami. Wkładki POPCUSH™ zapewniające zwrot energii pomagają chronić stopy, a jednocześnie zmniejszają zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce.

Sklad: Skóra, materiał tekstylny
Do góry