promocja VANS SK8-HI (Krooked)

VANS SK8-HI (Krooked)

449.00 349.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

W tym sezonie z dumą przedstawiamy efekty projektu powstałego we współpracy z najbardziej kreatywnymi legendami skateboardingu: kolekcja Vans X Krooked z elementami sztuki Natasa dla Raya Barbee'ego. Tak, zgadza się. Vans połączył siły z Krooked Skateboards i poprosił Natasa Kaupasa o wykonanie grafiki, aby uczcić karierę Raya Barbee'ego. Jak to możliwe? Moglibyśmy powiedzieć coś w stylu „legendy pomagają legendom”, ale - szczerze - nadal nie wiemy, jak nam się to udało.

Wyróżniające się elementy idealne dla skejterów obejmują przeprojektowane wzmocnienia DURACAP™ i całkowicie zmienioną cholewkę w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape”, która ma głębszy radełkowany wzór na nosku. Efekt? Model Skate Sk8-Hi jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać codzienne szaleństwa na deskorolce. Dla większej kontroli nad deską wykorzystano nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku, dzięki czemu buty lepiej dopasowują się do stopy. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Całości dopełniają wewnętrzne usztywniacze pięt zapewniające dodatkowe wsparcie i stabilność.

Buty mają nową wersję taśmy „foxing tape” i przeprojektowane cholewki z mieszanki zamszu i płótna o gramaturze 170 i 283 g, dzięki czemu gwarantują kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Nowa metka ze wzorem checkerboard z boku gwarantuje z kolei, że otrzymujesz najlepszy styl i funkcjonalność na desce w nowoczesnym wydaniu.

• KOLEKCJA VANS X KROOKED Z ELEMENTAMI SZTUKI NATASA DLA RAYA BARBEE'EGO: Vans połączył siły z Krooked Skateboards i poprosił Natasa Kaupasa o wykonanie grafiki, aby uczcić karierę Raya Barbee'ego w tym legendarnym projekcie.
• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, bardziej radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne oferują bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie zapewniają większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - zmieniony formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują doskonałe dopasowanie i lepszą kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
• AMORTYZACJA POPCUSH - nasza najlepsza amortyzacja i ochrona przed uderzeniami. Wkładki POPCUSH™ zapewniające zwrot energii pomagają chronić stopy, a jednocześnie zmniejszają zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce.
Sklad: ZAMSZ, PŁÓTNO, GUMA

Duracap™

Dodatkowe gumowe wzmocnienia DURACAP w miejscach narazonych na najwieksze zuzycie, zaprojektowane pod katem szalenstw profesjonalnego zespolu deskorolkowego Vans, pozwalaja zaoszczedzic czas i pieniadze dzieki doskonalej wytrzymalosci.

SickStick

Vans przedstawia swoją najbardziej przyczepną podeszwę wykonaną z niemal lepkiej gumy inspirowanej klasyczną formułą gumy Vans. Nasza nowa guma została specjalnie wyprofilowana w obrębie podeszwy i taśmy foxing, aby zapewnić lepszą przyczepność i optymalną wytrzymałość. Dzięki temu łatwiej utrzymać się na desce, jeżdżąc zgodnie z filozofią Off The Wall. Rozwiązanie SickStick zostało przetestowane i zatwierdzone przez zespół Vans ds. innowacji oraz najlepszych skateboardzistów świata.

Popcush

Doskonałe dopasowanie, zero ucisku. Popcush to całkowicie nowa formuła pianki, starannie zaprojektowana, by zapewnić ochronę przed wstrząsami, lepszą amortyzację i dynamikę bez względu na styl jazdy na desce. Popcush jest obecnie najbardziej zaawansowaną wkładką Vans i najlepszym standardowym usprawnieniem obuwia tej klasy. Jeździj dłużej i intensywniej. Dostępne jedynie w modelach Pro Skate.

Do góry