promocja VANS Reynolds Skate Old Skool (navy/brown)

VANS Reynolds Skate Old Skool (navy/brown)

399.00 309.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

Opis i Detale

Całkiem nowe skejterskie klasyki: Wyjątkowo mocna konstrukcja wewnętrzna do jazdy na desce

Najnowszy członek rodziny Vans i skejter roku magazynu Thrasher z 1998 r. - Andrew Reynolds - jest jedną z najbardziej wpływowych legend w historii skateboardingu. Założył między innymi firmę Baker Skateboards, która uosabia jeden z najbardziej rozpoznawalnych stylów jazdy na deskorolce. Znany jako „The Boss” Reynolds wciąż wspiera kolejne pokolenia skejterów, a w tym sezonie pomaga stworzyć nową kolekcję Skate Classics kilkoma sygnowanymi przez siebie wersjami kolorystycznymi.

Nowa linia Reynolds Skate Old Skool została całkowicie przeprojektowana z myślą o nowoczesnym skateboardingu i skejterach, którzy chcą maksymalnie rozwijać swoje umiejętności. Zmienione umiejscowienie wzmocnionych podkładek DURACAP™ i całkowicie przeprojektowana cholewka w połączeniu z nową dwuczęściową taśmą „foxing tape”, która ma głębszy radełkowany wzór na nosku, sprawiają, że nowy model Reynolds Skate Old Skool jest wystarczająco mocny, aby sprostać codziennym szaleństwom na desce. Dla większej kontroli nad deską wykorzystano nowy formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku, dzięki czemu buty lepiej dopasowują się do stopy. Nawet gumowa podeszwa, z której słynie Vans, została ulepszona dzięki mieszance gumy SICKSTICK™, która zapewnia lepszą przyczepność i wyczucie deski. Dodatkowo wkładki POPCUSH™ zapewniają zwrot energii, doskonałą amortyzację i ochronę przed uderzeniami, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce. Całości dopełniają wewnętrzne usztywniacze zapiętków zapewniające dodatkowe wsparcie i stabilność.

Nowa wersja taśmy „foxing tape” i wytrzymałe cholewki z zamszu, dżinsu i grubego płótna inspirowane klasycznymi modelami do jazdy na deskorolce z lat 90. gwarantują butom Reynolds Skate Old Skool kultowy wygląd i wysoką funkcjonalność, których potrzebuje każdy skejter. Nowa metka ze wzorem checkerboard z boku gwarantuje z kolei najlepszy styl i funkcjonalność na desce w nowoczesnym wydaniu. Andrew zaproponował również, aby odwrócić metkę na języku i podkreślić główne motto Skate Classics: Vans - buty do jazdy na desce nr 1 na świecie.

• ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione materiały DURACAP™, bardziej radełkowana faktura na noskach oraz wyższe ścianki boczne oferują bardziej tradycyjny wygląd, a jednocześnie zapewniają większą wytrzymałość i ochronę.
• CAŁKOWICIE PRZEPROJEKTOWANA CHOLEWKA - zmieniony formowany zapiętek i wewnętrzne paski na języku gwarantują lepsze dopasowanie i kontrolę nad deską.
• LEGENDARNA PRZYCZEPNOŚĆ - nasza nowa, opatentowana mieszanka gumy SickStick™ to najbardziej lepka guma, jakiej dotąd używaliśmy.
• AMORTYZACJA POPCUSH - nasza najlepsza amortyzacja i ochrona przed uderzeniami. Wkładki POPCUSH™ zapewniające zwrot energii pomagają chronić stopy, a jednocześnie zmniejszają zmęczenie nóg podczas dłuższej jazdy na desce.

Sklad: Skóra, materiał tekstylny
Do góry