nowość VANS Enarson BMX Slip-On (grey)

VANS Enarson BMX Slip-On (grey)

369.00PLN

Kupując ten produkt otrzymasz bezpłatnie:

  • pakiet naklejek
  • bezpłatną wysyłkę
  • wysyłka w 24h
  • koszulkę BMX LIFE gratis
  • zestaw naklejek

W pewnym sensie Dennis Enarson należy do wymierającego gatunku. Niektórzy riderzy wolą ulice, inni rampy, jedni robią tricki, a inni wolą płynne przejścia, nie wspominając już o rozróżnieniu między jazdą wytrzymałościową a techniczną. Rzadko zdarza się, żeby jeden rider odnajdywał się w tych wszystkich dziedzinach, ale taki właśnie jest Dennis. Jest jedynym riderem w historii nominowanym do czterech nagród NORA Cup w tym samym roku - Street, Dirt, Ramp i Video Part. Założył własną markę, wyprodukował pełnometrażowy film, zorganizował liczne eventy i zaczął własny podcast. A poza tym to szalenie miły facet. Ten najlepszy rider na świecie ma wiele talentów, ale jest też zmotywowany, by robić dobre rzeczy dla społeczności i dyscypliny BMX.

W tym sezonie Dennis połączył siły z Vans, aby stworzyć własne warianty kolorystyczne nowych butów BMX Slip-On. Dennisowi zależało na wsparciu stopy, wytrzymałości i dobrym wyczuciu pedałów - wszystko to zapewnia konstrukcja WAFFLECUP™ BMX wykonana z materiałów najwyższej jakości w trosce o niezrównany styl i komfort. Wraz ze wzmocnieniem cholewki DURACAP™, tłoczonymi zdobieniami w stonowanych kolorach na pięcie oraz nadrukiem „peace, love, positivity” na wkładce, buty Dennis Enarson BMX Slip-On zapewniają maksymalne korzyści podczas jazdy w ponadczasowym stylu Dennisa.

• KONSTRUKCJA VANS WAFFLECUP BMX - pierwsza tego rodzaju konstrukcja na BMX-y gwarantująca optymalne połączenie wyczucia pedałów, wsparcia stopy i wytrzymałości.
• NIEZRÓWNANA WYTRZYMAŁOŚĆ - wzmocnione warstwy DURACAP™ w miejscach szczególnie narażonych na zużycie zwiększają trwałość butów.
• PRZYCZEPNOŚĆ KLASYCZNEJ GUMY - gumowa mieszanka Van Doren™, wykonana z gumy zapewniającej przyczepność i wsparcie, która w głównej mierze przyciąga riderów BMX do Vans. Podeszwa idealna dla pasjonatów BMX-ów.

Materiał: Guma syntetyczna
Do góry